top of page
LOGO.jpg
vines-928523_1920.jpg

PRODLOUŽENÝ KULINÁŘSKÝ VÍKEND VE STŘEDOVĚKÝCH MĚSTECH BAVORSKA 23.-25.8.2024

BAMBERK WURZBURROTHENBURG

CENA ZÁJEZDU: 11.950,-Kč

bigstock-the-historic-old-town-hall-of-332428261.jpg
white-sausages-2577747_1920.jpg

1.den BAMBERK, MALEBNOU STEZKOU 13ti PIVOVARů odjezd mikrobusem v brzkých ranních hodinách z Prahy. Celodenní výlet malebnou krajinou po stezce 13ti pivovarů. S místním sládkem navštívíme nejslavnější pivovary i pivovarské krčmy a ochutnáme speciální piva. Ubytování v hotelu** se snídaní ve starém centru Bamberku.
2.den PROHLÍDKA CÍSAŘSKÉHO MĚSTA BAMBERK A VINICE 700 LET STARÉHO FRANCKÉHO VINAŘSTVÍ po snídani procházka historickým centrem Bamberku s nejkrásnějšími památkami města. Odpoledne přejezd do slavné vinařské oblasti Wurzburk. Komentovaná prohlídka vinařství spojená s degustací místních vín a lokálními specialitami. Ubytování v malebné krajině vinic, hotel 3* se snídaní.
3.den NEJKRÁSNĚJŠÍ BAVORSKÉ MĚSTO ROTHENBURG A JEHO GASTRONOMICKÉ SPECIALITY po snídani přejezd do středověkého města Rothenburg. Město se svými hrázděnými domy je považováno za nejkrásnější v Bavorsku. Prohlídka pohádkového historického centra města s křivolakými uličkami. Oběd v nejstarším hrázděném domě Rothenburgu s tradičními bavorskými specialitami (není v ceně zájezdu). A návštěva mnoha malebných obchůdků s lokálními specialitami. V pozdních odpoledních hodinách odjezd do Prahy.

Cena zahrnuje: transfer privátním mikrobusem, česky hovořícího průvodce po celou dobu zájezdu, 1x ubytování v hotelu ** se snídaní ve starém centru Bamberku, 1xubytování 3* na vinicích, celodenní výlet po stezce 13ti pivovarů s místním sládkem a ochutnávkou speciálních piv, prohlídku historického centra Bamberku, prohlídku vinařství ve Wurzburgu s degustací a lokálními specialitami, prohlídku středověkého města Rothenburg.
Cena nezahrnuje: cestovní pojištění, oběd ve městě Rothenburg a ostatní nápoje a stravování.
   ZÁJEZD JE GARANTOVÁN CK S PLATNÝM ZÁKONNÝM POJIŠTĚNÍM PROTI ÚPADKU CK
                                                 ZMĚNA PROGRAMU VYHRAZENA

STAROBYLÉ CÍSAŘSKÉ MĚSTO
BAMBERK

KULINÁŘSKÝ VÝLET PO STEZCE
13TI PIVOVARů

NEJKRÁSNĚJŠÍ BAVORSKÉ MĚSTO
ROTHENBURG

PROHLÍDKA 700 LET STARÉHO
VINAŘSTVÍ SPOJENÁ S DEGUSTACÍ

truss-4322932_1920.jpg

ČESKY HOVOŘÍCÍ PRůVODCE PO
CELOU DOBU ZÁJEZDU

LOKÁLNÍ OBĚD V NEJSTARŠÍM
HRÁZDĚNÉM DOMĚ V
ROTHENBUGU

PRODLOUŽENÝ KULINÁŘSKÝ VÍKEND VE STŘEDOVĚKÝCH MĚSTECH BAVORSKA 16.-18.6.2023

CENA ZÁJEZDU:11.950,-Kč

bottom of page