top of page
LOGO.jpg
290px-Indonesia_(orthographic_projection).svg.png

POHÁDKOVÁ SVATBA NA BÁJNÉM OSTROVĚ BALI

 POHÁDKOVÉ SCENÉRIE OSTROVA BOHů A DÉMONů NA BALI.    SVATEBNÍ OBŘAD, NA KTERÝ BUDETE VZPOMÍNAT CELÝ ŽIVOT.     MAGICKÉ RITUÁLY PRO ŠTĚSTÍ.     JEDINEČNÉ ZÁŽITKY VE SPIRIT RETREAT CENTRECH.     MALEBNÉ RÝŽOVÉ TERASY,   NEOPAKOVATELNÁ ATMOSFÉRA  A TRADICE BALIJSKÉ KULTURY.   NEOBYČEJNÝ ZÁŽITEK PROVONĚNÝ MÍSTNÍ KVĚTINOU CHEMPAKA

POKUD TOUŽÍTE PO POHÁDKOVÉ SVATBĚ PLNÉ EMOCIÁLNÍCH ZÁŽITKů, BALI VÁM NABÍDNE NESKUTEČNÉ MOŽNOSTI, JAK PROŽÍT VÁŠ SVATEBNÍ DEN. STAČÍ JEN ZAČÍT SNÍT. NA JEDNOM Z POSLEDNÍCH RÁJů NA ZEMI TOTIŽ NENÍ NIC NEMOŽNÉ. ANI TA VAŠE NEJTANĚJŠÍ PŘÁNÍ .

Co víc si přát pro svůj jedničný den. Otevřete svoji mysl i ducha a prožijte den zaslíbení s láskou a pokorou, tak jako skutečná balijská princezna, Podlehněte pohádkové atmosféře místního ostrova a vzpomínejte na svůj „velký den“ jako na jedinečný okamžik ve Vašem životě. Odejte se jeden druhému a slibte si věrnost na místě, kde tradice a manželství  jsou stále ještě tou nejdůležitější věcí na světě. PROSTĚ ŘEKNĚTE ANO !!!

couple-4615557_1920.jpg
beach-6563277_1920.jpg
bible-2110439_1920.jpg

SVATBA NA BALI BEZ POMOCI
Pokud by se vám líbilo prožít svůj den D na ostrově Bali, možná vás překvapí, jak široká nabídka služeb se vám nabízí. Musíte však počítat, že takový obřad bude něco stát a nedoporučujeme postupovat celý proces bez pomoci. Řada hotelů vám zařídí celou svatbu na Bali a totéž pro vás udělají i nezávislí svatební agenti. Pomohou vám vyřídit potřebné formality, které mohou zabrat trochu času, takže si vše raději naplánujte s dostatečným předstihem. Přesto doporučujeme, abyste organizaci celého svatebního obřadu předali českým agenturám. Předejdete tak nešťastné skutečnosti bez legalizace vašeho obřadu.
Na ostrově existují dva správné druhy manželského svazku. Nejlepší je mamadik, když svatbu domluví rodiče, kteří společně přispějí na velkolepou svatební hostinu.
Daleko běžnější je ngerorod nebo malaib- tedy útěk z domu. Mladí lidé se po setmění vytratí z domu a stráví spolu noc. Nikoliv tajně, aby o tom nikdo nevěděl, ale tak aby dívčiny rodiče mohli věrohodně předstírat své neskonalé rozhořčení. Následujícího rána se pár při soukromém obřadu vezme. Během dne pak mohou mladíkovy rodiče uspořádat velkorysejší obřad a oslavu, na kterou se dívčiny rodiče nezvou, protože se předpokládá, že mezi rodinami nepanují přátelské vztahy. O tři dny později se rodiče obou novomanželů sejdou při obřadu ketipat bantal a rituálně se usmíří.

JAK NA TO?
Na Bali si můžete přát svatbu jakou jen budete chtít.   Může se jednat o protestantský svatební obřad, katolický svatební obřad a nebo jednoduše obřad světský nebo typické balijské zasnoubení.  Uspořádat svatební obřad na Bali dnes již není nic těžkého.  Trocha běhání po úřadech a hlavně si najít na Bali toho správného člověka, který vám s formalitami pomůže. Příprava oficiální svatby na Bali však  zabere několik měsíců. Rádi Vás provedeme Vaším nejdůležitějším dnem  Vašeho života.¨
MATRIKA
Nejdříve je nutné zajít na matriku v místě trvalého bydliště a nechat si vystavit:
Rodný list nebo kopie rodného listu
Potvrzení právní způsobilosti,
Ověření fotokopie cestovního pasu (pouze stránka s fotografií)
Na matrice vyžádejte zápis o uzavření sňatku v zahraničí do zvláštní matriky.
KRAJSKÝ ÚŘAD
Rodný list a potvrzení právní způsobilosti je třeba nechat ověřit na příslušném krajském úřadě. V případě Prahy se nechají dokumenty ověřit na Magistrátě hlavního města Prahy.
LEGALIZACE
Dále je třeba získat ověření pro rodný list, potvrzení právní způsobilosti a potvrzení náboženské způsobilosti na Legalizačním odboru MVČR.
PŘEKLAD DO INDONÉŠTINY
Tyto dokumenty je nutné přeložit do indonéštiny. Překlad musí být psán na počítači nebo na psacím stroji, nikoli rukou.
SUPERLEGALIZACE
Všechny dokumenty spolu s ověřenou fotokopií cestovního pasu potom přinesete na vízové oddělení Indonéské ambasády v Praze, kde je necháte superlegalizovat.

DSC04573.JPG

TŘI POHÁDKOVÉ VARIANTY ZASLÍBENÍ

LEGÁLNÍ OBŘAD NA MAGICKÉM OSTROVĚ NUSA PENIDA

Vydejte se na nejkrásnější a mýty opředený balijský ostrov NUSA PENIDA. Toto místo je příslibem naprostého soukromí. Pokud se právě zde rozhodnete říci své ANO, věřte, že místní Bohové Vám požehnají.

Ubytováni budete v některé z luxusních soukromých vil s bazénem na jednom z nejkrásnějších míst bájného ostrova Nusa Penida. (Penida bamboo green villas, Jukung Cottage nebo podobný resort dle aktuální situace).

DEN PRVNÍ

Odlet Praha- Denpasar s jedním přestupem dle aktuální situace

DEN DRUHÝ

Relax v luxusní vile s veškerým zázemím po náročné cestě

DEN TŘETÍ

Romantický východ slunce na jedné pohádkově krásné pláži AUTUH BEACH „Tisíc ostrovů“. Pláž skrytá mezi skalnatými zelenými útesy vytváří dechberoucí scenérie a navozuje dokonalou romantickou atmosféru. Pozdní snídaně v některém z okolních resortů a odpočinek na známé pláži DIAMOND BEACH. Odpoledne tradiční balijské masáže a relax před obřadem.

DEN ČTVRTÝ

Privátní snídaně před Vaším dnem D. Legální SVATEBNÍ OBŘAD na opuštěné pláži nebo v džungli dle vlastního výběru. Odpoledne přejezd  do MASON ELEPHANT CENTER. Jedinečné centrum na ochranu slonů snoubí svobodu těchto vyjímečných zvířat s vyjímečným prostředím balijské džungle. Ubytování v luxusní safari lodgii.s verandou, soukromým barem a výřivkou jacuzzi. V podvečer se projdete v mlžných lesích divočiny TARO spolu se slony a oslavíte svůj vyjímečný den privátní gurmánskou večeří v PALM GROVE přímo u jezera.

DEN PÁTÝ

HONEYMOON v Mayson Elephant center . Den prožijete dle vlastního uvážení, můžete se procházet parkem v místech, kam se obyčejní turisté nedostanou. Přivstat si brzy ráno a účastnit se mytí slonů,. Na hřbetu slona zamířit přímo do džungle. Vychutnat si přímo božské scenérie při letu vrtulníkem nad ostrovem Bali (není v ceně). Prohlédnout si místní muzeum a dozvědět se více o těchto úžasných tvorech. Využít některý z výletů místního renomovaného tour operátora (není v ceně). A v neposlední řadě si vychutnat další gurmánské zážitky.

DEN ŠESTÝ

Transfer na letiště a odlet do Prahy

Proč právě sloni?

 Sloni se v zemích jižní a jihovýchodní Asie těší velké úctě. Jsou symbolem nekonečného štěstí, prosperity a moci. V některých zemích jsou dokonce považováni za převtělené Buddhy. A za nositele štěstí a žádná indická svatba se neobejde bez jejich přítomnosti. Zadívejte se do očí tomuto vyjímečnému tvorovi a navždy uzamkněte své štěstí.

 

Cena zahrnuje:

 • Zpáteční letenku Praha – Denpasar s jedním přestupem v knihovací třídě se zavazadlem

 • Letištní transfer a trajekt na ostrov Nusa Penida

 • 3 dny ubytování ve vyjímečném resotu se snídaní na ostrově Nusa Penida

 • Východ Slunce na pohádkové pláži Autuh beach s pozdní snídaní a koupání na Diamond beach

 • Tradiční balijská masáž pro oba

 • Svatební obřad (privátní snídaně, legální svatební obřad s oddávajícím, fotograf, authentická výzdoba)

 • Transfery a trajekt do Mason Elephant Center

 • 2 dny ubytování v luxusním safari resortu Mason Elephant Center s nadstandartním zázemím

 • Podvečerní trek v džungli se slony

 • Luxusní gurmánská večeře u jezera

 • Veškeré aktivity spojené s Mason elephant centerm(veškeré atrakce parku, výchova slonů, muzeum, transfery s klimatizací, havarijní pojištění, emeregency, wifi zdarma)

 • Transfer na letiště

 • Asistence při legalizaci Vašeho sňatku včetně potřebných dokumentů a poplatků

Cena nezahrnuje:

 • Cestovní pojištění a pojištění storno letenek

 • Stravování mimo program a ostatní výdaje

 • Výlety a aktivity, které nejsou spojené s programem

Pobyt je možné si prodloužit dle vlastního uvážení na libovolný počet nocí v některém z malebných resortů na Bali. Veškeré aktivity a typy obřadů lze po dohodě menit individuálně, v návaznosti na přání klienta i finanční rozvahu.

TRADIČNÍ BALIJSKÝ OBŘAD POD BÁJNOU HOROU AGUNG

Mystické, magické, autentické. Takové je vyjímečné místo pod posvátnou sopkou Agung, které spravuje jedna z nejváženějších balijských kněžek. Tradiční balijské vily s veškerým komfortem ukryté daleko v džungli mezi rýžovými políčky Vám vezmou dech. Tady budete mít naprosté soukromí a můžete se soustředit jen jeden na druhého. To je to správné místo, kde si slíbit věrnost. Mýty opředené místo a tradiční balijské riuály jsou dokonalým příslibem na šťastnou cestu Vaším životem.

Ubytováni budete v džungli mezi rýžovými políčky pod sopkou Agung. Jednotlivé vily jsou citlivě umístěné do krajiny a  jsou vystaveny v tradičním balijském stylu.

DEN PRVNÍ

Odlet Praha – Denpasar s jedním přestupem dle aktuální letové situace

DEN DRUHÝ

Relax ve vile po náročné cestě na balijském venkově v SIDEMANU. Můžete využít procházek mezi místními rýžovými políčky, odpočívat u bazénu, vychutnávat si tradiční balijskou kuchyni a nebo se jen věnovat jeden druhému

DEN TŘETÍ

Za svítání si protáhnete tělo nenáročnou JÓGOU. Pod vedením jednoho z mistrů uklidníte svoji mysl a budete vnímat jen šumění probouzející se džungle. Tradiční ajurvédskou velmi bohatou snídani si vychutnáte na otevřené terase. Dopoledne návštěva nedaleké MÍSTNÍ ŠKOLY, která žije z podpory resortu a děti zde dodržují tradiční balijské tradice. Relax u bazénu a výběr tradičních oděvů pro svatební obřad. V podvečer přejezd na západ Slunce do nejposvátnějšího chrámu ULUWATU. Chrám byl postaven v 10.stol. na 70metrových útesech nad oceánem a jedná se o vyjímečné místo. Návrat do Sidemenu a večeře.

DEN ČTVRTÝ

Po vydatné snídani Vám pomůže naladit Vaši tělo i mysl balijská AJURVÉDA. Voňavé koupele, tradičně vyráběné oleje a proslavené masáže Vás určitě dokonale připraví na obřad. Budoucí manželka si zatančí BALIJSKÝ OBŘADNÍ TANEC s místními ženami. Pozdě odpoledne přijdou místní ženy pomoci ženichovi a nevěstě s oblékáním. Obřad se bude konat v místní svatyni mezi rýžovými políčky za zvuků galangalů a džungle ho provede kněžk podle starodávných balijských tradic. Váš nejdůležitější den zakončíte SLAVNOSTNÍ balijskou VEČEŘÍ.

DEN PÁTÝ

Po snídani procházka nejkrásnějšími rýžovými terasami TEGALLALANG  RICE TERRACE, návštěva chrámu TIRTA TEMPLE. Jedno z  nejdůležitějších buddhistických míst na Bali, kde se konají obřady vodní  očisty. Svůj očistný obřad si užijeme na utajeném místě v džungli, které  znají jen balijci. V podvečer návrat do Sidemenu. Podstoupíte s místní kněžkou slavnostní OHŇOVÝ RITUÁL, který navždy uzavře Vaši minulost a umožní Vám s nadějí vstoupit do budoucnosti. Večeře v Sidemenu.

Proč právě balijský venkov?

Protože na tohle místo budete vzpomínat do konce života. Nejen, že se vyhnete davům turistů, ale naprosto podlehnete laskavosti místních lidí a kouzlu zdejší přírody. A věřte, že tito lidé jsou mistry magických rituálů i slavnostních obřadů.

 

Cena zahrnuje:

 • Zpáteční letenku Praha – Denpasar s jedním přestupem v knihovací třídě se zavazadlem

 • Letištní transfer do Sidemenu a zpět

 • 5x ubytování v luxusních vilách v Sidemenu se snídaní a večeří (večeře se podávají v tradičním balijském stylu o mnoha chodech v mnoha malých mističkách

 • Ranní jóga pod vedením jednoho z mistrů

 • Návštěva místní školy

 • Výlet na západ Slunce do chrámu v Uluwatu

 • Ajurvédský welness

 • Tradiční balijský obřad

 • Slavnostní večeři

 • Výlet na rýžové terasy Tegallalang a k očistnému chrámu Tirta Temple

 • Ohňový rituál s kněžkou

 • Asistence při legalizaci Vašeho sňatku včetně potřebných dokumentů a poplatků

 

Cena nezahrnuje:

 • Cestovní pojištění a pojištění storno letenek

 • Stravování mimo program a ostatní výdaje

 • Výlety a aktivity, které nejsou spojené s programem

 

Pobyt je možné si prodloužit dle vlastního uvážení na libovolný počet nocí v některém z malebných resortů na Bali. Veškeré aktivity a typy obřadů lze po dohodě měnit individuálně, v návaznosti na přání klienta i finanční rozvahu.


ZASLÍBENÍ VE MĚSTĚ KRÁLů A UMĚLCů
Zaslíbit se můžete jeden druhému i nelegálním obřadem.  Věřte nebo ne, pokud si slíbíte věrnost ve spirituálním a mýty opředeném královském městě Ubud, bude mít Váš slib navždy stejnou váhu jako oficiální sňatek. A proč si pro svůj vyjímečný den nevybrat právě nejkrásnější město ostrova Bohů?
Ubytováni budete v některé z luxusních balijských rezidencích s výhledem na rýžové terasy, s veškerým komfortem a soukromím.
DEN PRVNÍ
Odlet Praha – Denpasar s jedním přestupem dle aktuální letové situace
DEN DRUHÝ
Dopoledne relax po náročné cestě. Odpoledne návštěva opičí džungle MONKEY FOREST, návštěva mořského chrámu TANAH LOT, západ slunce v jednom z nejposvátnějších chrámů ULUWATU. Chrám byl postaven v 10.stol.  na 70metrových útesech nad oceánem.
DEN TŘETÍ
Svatební obřad při východu slunce v pohádkové scenérii mezi rýžovými políčky podle balijských tradic. Pozdní romantická snídaně v rezidenci. Fotografování při západu slunce na atraktivních místech. Večer luxusní privátní večeře v některé z vyhlášených balijských restaurací s panoramitickými výhledy do okolí.
DEN ČTVRTÝ
Po snídani privátní transfer do vyhlášeného ubudského retreat centra. Po celý den budete mít možnost věnovat se jeden druhému a naladit svoji duši i mysl pro vstup do Nového života. V retreat centru si můžete zacvičit jógu, meditovat pod vedením zkušených mistrů, relaxovat u bazénu, podstoupit tradiční balijské masáže a koupele pro krásu, relax a očistu těla i duše. Zaposlouchat se do meditační hudby gongů a galangalů a v neposlední řadě si vychutnat zdravé jídlo inspirované ajurvédou. Večer návrat do vaší rezidence.
DEN PÁTÝ
Transfer na letiště a odlet do Prahy.
Pobyt je možné si prodloužit dle vlastního uvážení na libovolný počet nocí v některém z malebných resortů na Bali. Veškeré aktivity a typy obřadů lze po dohodě měnit individuálně, v návaznosti na přání klienta i finanční rozvahu.
 
Předkládáme Vám tři varianty, které slouží pouze pro Vaši představu. Samozřejmně je možné vše nastavit, dle Vašich představ . Cenová kalkulace se pak odvíjí od množství služeb a jejich kvality.

Kdy jet na Bali?
Od května do října je zde období sucha. Od listopadu do března období dešťů.  Nejlepším obdobím pro dovolenou na Bali je přelom března/dubna až květen. Na ostrově je méně lidí, teploty jsou příjemně osvěžující a příroda je krásně zelená.
 
 
 Vyslovte Vaše tajná přání.  Dejte nám možnost plnit právě Vaše sny. Děkujeme, že zvažujete pro Vaše vyjímečné příležitosti využít právě našich služeb.