top of page
LOGO.jpg

PRONÁJEM APARTMÁNY LETOVISKO SVETI VLAS BULHARSKO

CENY APARTMÁNŮ PRO 6 OSOB NA TÝDEN JIŽ OD 25.950,-Kč (min.7 dní)

imghj.jpeg

POKLIDNÉ LETOVISKO S VEŠKERÝM
KOMFORTEM

VHODNÉ PRO RODINY S DĚTMI I
SKUPINY PŘÁTEL

SVETI VLAS
Bulharské letovisko na pobřeží Černého moře leží nedaleko od Slunečného pobřeží na úpatí hor. Během posledních let se z něj stala moderní plážová destinace se zbrusu novými resorty a výbornou infrastrukturou. Poklidné černomořské letovisko Sveti Vlas (Svatý Vlas) nabízí klid uprostřed starobylého městečka, jemuž ve středověku vévodil stejnojmenný klášter. Letovisko docení zejména všichni, kdo během letní dovolené hledají nerušenou rekreaci mimo obvykle přelidněné turistické resorty. Vždy čisté a upravené pláže jsou vhodné i pro nejmenší, a to zejména díky pozvolnému vstupu do moře a řadě dětských hřišť v dosahu. Křivolaké uličky ve Svatém Vlasu jsou jako stvořeny k romantickým procházkám. Ukrývají stylové kavárničky a restaurace s vyhlášenými bulharskými specialitami, útulné obchůdky se suvenýry a několik bazarů a tržnic, v nichž zakoupíte i oblečení nebo potraviny. Během svého pobytu rozhodně neváhejte prozkoumat i okolí letoviska. Celá oblast se pyšní dlouhou a bohatou historií, která zde zanechala mnoho nevšedních svědků, ale také ojedinělými přírodními krásami jako je starobylé trácké město Nesebar (UNESCO), křišťálové Pomorské jezero s léčivým bahnem a lázněmi, historická perla Sozopol, atrakce Burgasu jako etnografické muzeum, Mořský park nebo arménský kostel. Spokojená bude celá rodina.

v7.jpg

KRÁSNÉ PLÁŽE, SPORTOVNÍ AKTIVITY
I DALŠÍ ATRAKCE

SEZÓNA LETOVISKA OD KVĚTNA DO
ZÁŘÍ

APARTMÁNY KOMPLEXU GRAND RESORT FORT NOKS SVETI VLAS
Komplex slučuje dva resorty na břehu moře – Panorama Fort Beach a Marina View Fort Beach. Nachází se v malebném, klidném zálivu, přímo na pláži zvané „Robinson“. Nádherné pláže a nezapomenutelné pohledy na moře a hory Vám dodají energii na celý rok. V areálu naleznete 2 restaurace, bar, cukrárnu, celkem 16 bazénů z toho 10 plaveckých bazénů další je s umělými vlnami a další s jacuzzi, 5 brouzdališť s vodními atrakcemi, 6 dětských hřišť, dva obchody s potravinami, prodejny s plážovým zbožím, upomínkovými předměty a oblečením. Dále se v komplexu nabízejí kadeřnické služby, manikúra, pedikúra, SPA centrum s tureckou lázní, sauna, služba praní a žehlení, směnárna, lékárna, lékařské centrum, tenisový kurt, mini fotbalové hřiště, venkovní fitness náčiní, minigolf, stolní tenis a kulečník, volejbalové hřiště, pronájem jízdních kol, elektronické hry, dětské atrakce, knihovna a dětské zábavní centrum. K pronájmu nabízíme kompletně zařízené třípokojové apartmnány 90m2, plně klimatizované (klimatizace ve všech pokojích), s dvěma koupelnami a toaletami. Nachází se v posledním pátém patře s výtahem, s velkou terasou, na kterou je vstup ze všech pokojů a s dech beroucím výhledem na moře. V apartmánu je možné ubytovat až 6 osob. Jsou tu dvě ložnice v jedné manželská postel v druhé dvoulůžková postel a obývacím pokojem s rozkládací sedačkou. Dále plně vybavená kuchyň (Trouba, sklokeramická varná deska, mikrovlnka, varná konvice, nože, příbory, hrnce, pánve, talíře, hrnky, skleničky), dále žehlička, žehlicí prkno, sušák na prádlo, pračka, TV, internet, židle + stolek + lehátka na terasu. Veškeré lůžkoviny, ručníky i hygienické potřeby jsou k dispozici. Jednorázový poplatek za úklid apartmánu v hodnotě 50 EUR bude přičten k ceně.

51fd9c31-8e3e-48df-80d1-f4544ab169ac.JPG
835733ff-c550-4fcf-8899-176e07b64640.JPG
95fc8ac3-00c7-4489-a96e-c6aa0620445b.JPG
2c73f4d5-ccbb-4c38-9045-3f8b458a76a1.JPG
80157a33-9440-423c-b9f9-a0cf0867e3f5.JPG
3aed24a7-df2b-436e-8bc2-f3f8e33a5e32.JPG

MOŽNO ZAJISTIT LETECKOU DOPRAVU I PRIVÁTNÍ TRANSFER DO RESORTU NA VAŠE PŘÁNÍ. PRO VOLNÉ TERMÍNY NÁS NEVÁHEJTE KONTAKTOVAT.

bottom of page